W sobotę 22.08. o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach rozegrano mecz 4 kolejki klasy okręgowej gr. 1 . Gościliśmy drużynę Wybrzeża Rewalskiego Rewal.

W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando gości a nasza drużyna skoncentrowana była na obronie i próbie przeprowadzania groźnych kontrataków. Po 45 minutach wynik 0:0. W drugiej części meczu gra była bardziej wyrównana i nasz zespół dochodził do sytuacji bramkowych, mimo tego w 53 minucie to zespół gości zdobywa bramkę, która ustaliła wynik meczu. Mimo starań i kilku dogodnych sytuacji nie udało się zdobyć bramki wyrównującej.

Po czwartej kolejce nasza drużyna plasuje się na 14 miejscu w tabeli ze zdobyczą 3 pkt.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w dniu 29.08.2020 r. o godzinie 15:00 w Dębicach z drużyną miejscowego Dębu. Serdecznie dziękujemy za doping zgromadzonym kibicom i zapraszamy na kolejny mecz w Międzyzdrojach, który odbędzie się w dniu 05.09.2020, gdzie podejmować będziemy drużynę Jantara Dziwnów.