Korona Stuchowo – Fala Międzyzdroje 1:2 (0:1)

1:0 Dominik 36 minuta
1:1 Robert Stangrycki 52 minuta
2:1 Michał Warzych 60 minuta

2 czerwca o godz. 16:00 pierwsza drużyna rozegrała mecz z liderem rozgrywek – Koroną Stuchowo. Jadąc na mecz wiedzieliśmy, że będzie to bardzo ciężki mecz i na trudnym terenie. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1 – co w ostateczności uplasowuję naszą drużynę na 1 miejscu w tabeli.

Na początku spotkania to drużyna gospodarzy miała sytuacje na zdobycie bramki, gdzie mądrze wykorzystali stały fragment gry i szybko wznowili akcje – zagraniem prostopadłym w pole karne – jednak dobrze interweniował Oskar Bratz. Zawodnicy Korony stwarzali groźne sytuacje w całym spotkaniu jedynie po stałych fragmentach gry – po rzutach wolnych oraz rzutach rożnych – i trzeba przyznać, że stwarzanie sytuacji podbramkowych właśnie po stałych fragmentach gry wychodzi im dobrze. Natomiast gospodarze nie mogli wykreować żadnej groźnej sytuacji z gry. Drużyna Korony zdobyła bramkę po rzucie rożnym w 52 minucie.

My natomiast bramki zdobyliśmy po strzałach Dominika w 36 minucie oraz Michała Warzycha w 60 minucie. W 36 minucie podanie w pole karne i Dominik pewnym strzałem pokonał bramkarza, Michał Warzych w 60 minucie otrzymał prostopadłe podanie i na szybkości wyszedł sam na sam z bramkarzem i technicznym strzałem obok słupka pokonał bramkarza gospodarzy.

Fala: Oskar Bratz (br), Piotr Rutkowski (c), Tadeusz Banaszewski, Paweł Wasiluk, Wiktor Potrzebny, Michał Ludniewski, Paweł Łoś (90+5 Dariusz Cader), Gerard Białek (88 Marcin Radys), Dominik (65’ Sławomir Złotnik), Michał Warzych, Grzegorz Pieczkowski (90+1 Bartłomiej Karpiński).

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Grzegorz Kiełbasa (br), Mariusz Grzywaczewski, Marcin Stopka.

Trener: Jan Rączewski
Kierownik: Błażej Karasiewicz
Asystent Trenera: Dariusz Tokarz
Masażysta: Piotr Karasiewicz

Korona: Szymon Jabłoński (br), Łukasz Gorajski, Marcin Kondras, Karol Majer (46′ Patryk Jankowski), Bartłomiej Pałka, Dawid Pawłowski (60′ Krzysztof Guster), Adrian Putyrski, Robert Stangrycki, Mateusz Świderski (65′ Patryk Rocha), Patryk Wosiakowski (46′ Wojciech Stogowski), Robert Żywulski

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Dariusz Malinowski, Maciej Soroczyński, Tomasz Tarnawski

Fala: brak
Korona: Marcin Kondras w 84′ za uderzenie oburącz w twarz przeciwnika w przerwie w grze.

Sędziowali
Sędzia Główny: Andrzej Martynowicz
Sędzia – Asystent 1: Piotr Bieniek
Sędzia – Asystent 2: Patryk Nowicki

NASTĘPNY MECZ LIGOWY PIERWSZEJ DRUŻYNY ODBĘDZIE SIĘ 9 CZERWCA O GODZ. 15:00 NA STADIONIE MIEJSKIM W MIĘDZYZDROJACH.