Fala CUP 2018 – Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2010

W minioną Niedziele 9 grudnia w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej FALA CUP 2018 – rocznik 2010 i młodsi.

W Turnieju rywalizowało ze sobą 6 drużyn: Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście I, II, Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, LZS Przybiernów oraz dwie drużyny wystawione przez gospodarzy: Fala I oraz Fala II. 

Przez ponad 4 godziny rozegranych zostało 15 spotkań prowadzonych przez arbitrów klubowych. Graliśmy w systemie „każdy z każdym”.

W FALA CUP 2018 rocznik 2010 i młodsi nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny grały ambitnie i walczyły do samego końca – chcąc osiągnąć jak najwięcej zwycięstw oraz zdobyć jak najwięcej bramek. W całym turnieju padło ponad 45 bramek.

Po rozegraniu 15 spotkań przyszła pora na zakończenie i podsumowanie turnieju. W imieniu Prezesa Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje Pana Jacka Schabowskiego turniej podsumował członek zarządu Robert Rogoza – gratulując zawodnikom zdobytych bramek oraz dziękując wszystkim za przybycie i grę fairplay do końca. Wszystkie drużyny ogłoszone zostały ZWYCIĘSCAMI TURNIEJU oraz otrzymały PUCHAR i DYPLOM oraz każdy zawodnik MEDAL.

Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych, z każdej drużyny wybrany został jeden wyróżniający się tego dnia zawodnik i otrzymał wyróżnienie. Dodatkowo wyróżniono dwóch zawodników, którzy w tym dniu pokazali się z dobrej piłkarskiej strony.

Start a Conversation