Pierwszy mecz w sezonie i pierwsze zwycięstwo odnieśli trampkarze trenera Piotra Karasiewicza, którzy 8 września w pierwszej kolejce na wyjeździe pokonali Pionier Żarnowo 3:2, tym razem na własnym Stadionie wygrali z INTERMARCHE Regą Trzebiatów 5:1. Ostatecznie po pierwszych 40 minutach gry wynik brzmiał 3:0 dla trampkarzy Fali. Po przerwie nasz zespół trafił do bramki rywali jeszcze dwa razy i ostatecznie trampkarze wygrali z Regą Trzebiatów 5:1. Bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Oskar Lewandowski, który pięciokrotnie pokonał golkipera Regi, po podaniach Oskara Skierskiego i Patryka Jarząbka.

Fala: Natan Makiełkowski (br), Paweł Zduńczyk, Marcel Napierała, Artur Herodziński ©, Aleksander Deja, Dominik Bursa, Oskar Lewandowski, Marcel Bachryj, Patryk Jarząbek, Miłosz Gaworski, Olaf Rochowicz, Szymon Marchewa, Aleksander Bielski, Wiktor Osowicki, Szymon Skorupka, Bartosz Ligęza, Maciej Zagrodzki, Eryk Głod.

Bramki:

13’ – 1:0 – Oskar Lewandowski

16’ – 2:0 – Oskar Lewandowski

27’ – 3:0 – Oskar Lewandowski

45’ – 3:1 – Rega Trzebiatów

59’ – 4:1 – Oskar Lewandowski

61’ – 5:1 – Oskar Lewandowski

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę rodziców naszych trampkarzy za kibicowanie i obecność, dziękujemy!