FALA MIĘDZYZDROJE – JASTRZĄB ŁOSOŚNICA 2:1 (1:0)
0:1 Wiktor Potrzebny 18′
1:1 Jastrząb 65′ – z rzutu karnego
2:1 Michał Warzych 85′

Pięknie się rozpoczął sezon dla Naszej drużyny tydzień temu, więc Nasza drużyna chciała na inaugurację sezonu w Międzyzdrojach także zwyciężyć. Drużyna wygrała z przeciwnikiem a także wygrała walkę z przesadnym upałem w ten dzień.

Pierwsza połowa należała do Fali, która grała ofensywnie stwarzając zagrożenie pod bramką Gości. Po pięciu minutach gry powinno być 1:0, jednak Dominik Ceglarek pudłuje. Jednak Po kilku minutach a dokładnie w 18′ obrońcom urwał się Wiktor Potrzebny, który wychodząc sam na sam, wygrywa pojedynek z bramkarzem Gości, po pięknej asyście Pawła Łoś. Fala przeważała i miał okazje do podwyższenia, mimo spacerowego tempa.

Po zmianie stron Fala uderzyła mocniej, bez powodzenia. Uderzała głową w mur przy dobrze zorganizowanej obronie Jastrzębia. Dwukrotnie niecelnie z dystansu uderzał Paweł Łoś . Natomiast goście szukali swojego szczęścia w szybkim ataku, każdą kolejną upływającą minutą było ich więcej. w 65′ sędzia dyktuje rzut karny po zagraniu ręką naszego obrońcy, wynik 1:1.
Mimo piekielnego upału Fala dążyła do zwycięstwa, na boisku pojawili się Rutkowski, Złotnik. I w 85′ bramkarz gości po raz drugi skapitulował po uderzeniu głową Michała Warzych i asyście Sławomira Złotnik.

Trzeba podkreślić, że na trybunach podczas meczu zasiadła liczna grupa kibiców z Międzyzdrojów. Miejmy nadzieje, że spora cześć kibiców zjawi się również w kolejną niedzielę w Wysokiej Kamieńskiej, kiedy to Znicz podejmie nasz zespół. W każdym bądź razie już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, który będzie na pewno dobrym widowiskiem.

Fala: Paweł Majtas – br, Cezary Kozioł (80′ Sławomir Złotnik), Tadeusz Banaszewski, Paweł Wasiluk, Arkadiusz Wasilewski, Paweł Łoś, Gerard Białek, Mateusz Trott (46′ Michał Warzych), Wiktor Potrzebny, Dominik Ceglarek, Yurii Babii (70′ Piotr Rutkowski).

Rezerwowi: Oskar Rochowicz.

• Trener: Jan Rączewski
  • Asystent/Kierownik: Dariusz Cader