Grad bramek w Międzyzdrojach. Fala Międzyzdroje – Bałtyk Gostyń 11-1 (4-1)

13′ – 0:1 – Bałtyk Gostyń
20′ – 1:1 – Krzysztof Bątkowski (z rzutu wolnego)
24′ – 2:1 – Dominik Ceglarek (as. Dominik Łaba)
31′ – 3:1 – Dominik Łaba
34′ – 4:1 – Krzysztof Bątkowski (as. Maciej Dochniak)
48′ – 5:1 – Gerard Białek (as. Dominik Łaba)
62′ – 6:1 – Dominik Ceglarek (as. Krzysztof Bątkowski)
74′ – 7:1 – Maciej Dochniak (as. Gerard Białek)
76′ – 8:1 – Dominik Ceglarek (as. Krzysztof Bątkowski)
80′ – 9:1 – Miłosz Pogoda (as. Maciej Dochniak)
85′ – 10:1 – Dominik Ceglarek
87′ – 11:1 – Paweł Wasiluk z rzutu karnego

W tym meczu nie było wątpliwości kto rządzi. Zawodnicy Fali rozgromili drużynę gości strzelając 11 bramek, a mogli dużo więcej. Jednak początek nie wskazywał, że będzie to mecz do jednej bramki. Pierwszą bramkę zdobyli goście po błędzie w środkowej strefie boiska, bardzo dobre podanie dostał skrzydłowy i w 13′ przegrywalismy 0-1. Jednak i tak pierwsza połowa należała zdecydowanie dla Fali, która konsekwentnie dążyła do zdobycia pierwszej bramki. Po raz pierwszy na listę wpisał się w 20 minucie Bątkowski Krzysztof strzelając z 18 metrów z rzutu wolnego. Cztery minuty później Ceglarek Dominik technicznie wyprowadza zespół na prowadzenie. 31′ Łaba Dominik lewą nogą skierował piłkę do siatki a przed przerwą jeszcze dołożył Bątkowski Krzysztof po pięknej akcji całego zespołu. Stracona bramka – wypada powiedzieć „błąd w druku” bo Fala Międzyzdroje dopiero się rozpędzała.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Dominacja gospodarzy i wielka chęć zdobycia kolejnych bramek. 48′ po podaniu Dominika Łaby, Białek Gerard wpisuje się na listę. Od 62 ’ głównym aktorem był Ceglarek Dominik, który zdobywa hatrika 76′ i 85′. Pomiędzy bramkami Dominika uderzali celnie Dochniak 74′ i Miłosz Pogoda 80′ z 30 metra. Wynik ostatecznie zamknął Wasiluk Paweł, z rzutu karnego. Pewnie wykonany rzut karny przez Pawła dał mu pierwszą bramkę w klubie i miejmy nadzieję że będzie cyklicznie teraz trafiał.