26 min 0:1 Dochniak (as. Białek)
49 min 0:2 Potrzebny (as. Bątkowski)
51 min 0:3 Dochniak (as. Białek)
63 min 0:4 Łoś (as. Dochniak)
77 min 0:5 Ceglarek (as. Dochniak)
88 min 0:6 Złotnik z rzutu karnego

Piłkarze Fali Międzyzdroje nie zwalniają tempa i kolejnego rywala odprawiają z bagażem goli. Tym razem ofiarą padł Bizon Cerkwica.
Podopieczni Jana Rączewskiego już po pięciu minutach mogli cieszyli się z pierwszego gola, lecz bramkarz gospodarzy bardzo dobrze interweniował.

Fala dominowała, chciała zdobyć bramkę, lecz ich akcjom brakowało finalizacji. Niewykorzystane sytuacje, według starego porzekadła, mało co nie zemściły się na piłkarzach Fali. Zawodnicy z Cerkwicy wyprowadzili dwa kontrataki, jednak w bramce Paweł Majtas był na posterunku. Były to jedyne sytuacje gospodarzy w tym meczu. Do przerwy Nasz zespół sfinalizował, tylko jedną akcję w 26 ‘ po asyście Gerarda Białka, Maciej Dochniak soczystym strzałem z 22 m umieszcza piłkę w siatce. Obraz meczu nie uległ zmianie i to Fala wciąż prowadziła grę.
Druga połowa to jeszcze większy napór Fali, tym razem byliśmy już skuteczniejsi. 49’ Wiktor Potrzebny precyzyjnym strzałem zdobywa drugą bramkę. Po dwóch minutach było już 3-0, na listę strzelców ponownie wpisał się Maciej Dochniak.
W 60’ dwie zamiany w Naszym zespole Łoś Paweł za Białek Gerard , Łaba Dominik za Gierczak Patryk. Pierwszy zmiennik już w 63’ wpisuje się na listę strzelców, który pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. W podobnej sytuacji, lecz z drugiej strony pola karnego, gola zdobył Dominik Ceglarek w 77’, który wykorzystał podanie od Macieja Dochniaka. Gospodarze próbowali odpowiadać, lecz tego dnia ich akcjom brakowało konkretów, bądź przegrywali pojedynki z dobrze zorganizowaną obroną Fali. Wynik zamknął z rzutu karnego doświadczony Sławomir Złotnik w 88’ po faulu na Dominiku Łabie.